ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Stáhněte si demoverzi programu pro firemní finanční analýzu

Pomocí demoverze FinAnalysis se seznámíte s programem pro tvorbu firemní finanční analýzy. Podíváte se na funkcionalitu aplikace. Můžete si zadat i svá účetní data za 3 období pro zpracování analýzy své firmy.

Stáhnout demoverzi aplikace pro finanční analýzu

 

Anglická a německá jazyková mutace + verze pro Mac OS X bez exe souboru + verze pro slovenské účetní výkazy

Finanční analýza výrazně ovlivňuje finanční rozhodování firmy Finanční analýza výrazně ovlivňuje finanční rozhodování firmy Finanční analýza výrazně ovlivňuje finanční rozhodování firmy
Finanční analýza výrazně ovlivňuje finanční rozhodování firmy

 

 

Demoverze FinAnalysis vytváří firemní finanční analýzu za 3 fiskální období fiktivní firmy. Demoverze funguje stejně jako „ostrý“ program. V porovnání s plnou verzí má omezení v uzamčených sloupcích listů "Rozvahy" a "Výsledovky" pro 4. a další období, a nedají se zadat účetní data pro tato období. Plná verze FinAnalysis, kterou byste si případně zakoupili, je změnám odemčena, a můžete v ní provádět libovolné úpravy a změny, které znáte z prostředí MS Excel. Ve FinAnalysis pracujete ve známém prostředí Microsoft Excel.

 

Demoverzi si můžete pro první 3 odemčená období místo demodat vyplnit údaji ze svých firemních finančních výkazů. FinAnalysis vám tak zobrazí skutečné výsledky vaší firmy za 3 období. Do případné plné verze můžete data potom překopírovat Ctrl + C a Ctrl + V. Demoverze je zdarma, bez časového omezení či nutnosti registrace.

 

Demoverzi si stáhněte do počítače. Rozbalte instalační zip soubor pomocí programu WinZip nebo obdobného. Rozbalený exe soubor spusťte a nainstalujte si aplikaci do vybraného adresáře. Součástí instalace je i Uživatelská příručka s popsanými ukazateli a Případová studie naplněná daty 6 období.

 

FinAnalysis pro Mac OS X

Software FinAnalysis je vyvíjen v prostředí Microsoft 365 (Office) Windows, které je kompatibilní s Microsoft 365 (Office) pro Mac. Instalace pro Mac obsahuje všechny soubory, které vytvoří jinak exe soubor. Nejedná se o plnohodnotnou instalaci pro Mac OS X, ale o sešity kompatibilní s Microsoft 365 (Office) pro Mac bez instalačního exe souboru.