Stáhněte si demoverzi programu pro firemní finanční analýzu

Pomocí demoverze FinAnalysis se seznámíte s programem pro tvorbu firemní finanční analýzy. Podíváte se na funkcionalitu aplikace. Můžete si zadat i svá účetní data za 3 období pro zpracování analýzy své firmy. Vedle nejvíce prodávané české verze nad českými účetními výkazy, existují i anglická a německá jazyková mutace, verze Mac OS X bez exe souboru a verze pro slovenské účetní výkazy.

 

 

Stáhnout finanční analýzu Stáhnout finanční analýzu

 

Stáhnout finanční analýzu Stáhnout finanční analýzu

 

Stáhnout finanční analýzu Stáhnout finanční analýzu Stáhnout finanční analýzu
Stáhnout finanční analýzu Stáhnout finanční analýzu Stáhnout finanční analýzu
FinAnalysis

Demoverzi FinAnalysis_22_CZ_Demo.zip si stáhněte z webové stránky do svého počítače. Finanční analýza firmy Rozbalte instalační zip soubor pomocí programu WinZip nebo obdobného. Rozbalený exe soubor "FinAnalysis_22_CZ_Demo.exe" spusťte a nainstalujte si aplikaci do vybraného adresáře. Součástí instalace je vlastní soubor FinAnalysis_2.22_CZ.xlsm, dále uživatelská příručka "Manual_FinAnalysis.pdf" s popsanými počítanými daty či ukazateli. a případová studie "FinAnalysis_2.22.pdf" naplněná daty 6 období.

 

Finanční analýza firmy

Demoverze FinAnalysis vytváří firemní finanční analýzu za 3 fiskální období fiktivní firmy. Demoverze funguje stejně jako „ostrý“ program. V porovnání s plnou verzí má omezení v uzamčených sloupcích listů "Rozvahy" a "Výsledovky" pro 4. a další období, a nedají se zadat účetní data pro tato období. Plná verze FinAnalysis, kterou byste si případně zakoupili, je změnám odemčena, a můžete v ní provádět libovolné úpravy a změny. Ve FinAnalysis pracujete ve známém prostředí Microsoft Excel.

Demoverzi si můžete pro první 3 odemčená období místo demodat vyplnit údaji ze svých firemních finančních výkazů. FinAnalysis vám tak zobrazí skutečné výsledky vaší firmy za 3 období. Demoverze je zdarma, bez časového omezení či nutnosti registrace. Do případné plné verze můžete vyplněná data potom překopírovat pomocí Ctrl + C a Ctrl + V.

 

FinAnalysis pro Mac OS X

Finanční analýza firmy

Software FinAnalysis je vyvíjen v prostředí Microsoft 365 (Office) Windows, které je kompatibilní s Microsoft 365 (Office) pro Mac. Instalace pro Mac obsahuje všechny soubory, které vytvoří jinak exe soubor. Nejedná se o plnohodnotnou instalaci pro Mac OS X, ale o sešity kompatibilní s Microsoft 365 (Office) pro Mac bez instalačního exe souboru.