Stáhněte si demoverzi aplikace pro finanční analýzu

Chystáte se na prezentaci hospodářských výsledků firmy pro vaše vedení nebo vytváříte výroční zprávu pro akcionáře?

Přemýšlíte, jak vytvořit působivou prezentaci. Víte, že v prezentaci zabírají zejména tabulky a grafy. A vy žádné nemáte nebo jich pár v Excelu chcete vymýšlet. Ohromte své nadřízené skvělou prezentací. A ušetřete si čas i námahu. V aplikaci máte mnoho tabulek či grafů, které můžete je použít do prezentace. A mnohé, o kterých ani nevíte, ale vypadají skvěle. Vyzkoušejte zdarma demoverzi, prohlédněte si vzorovou aplikaci zde.

 

Na této stránce si můžete stáhnout demoverzi aplikace. Demoverze je zdarma, je předvyplněná 3 obdobími pro možnost prohlížení výsledků. Můžete si ale demodata smazat a naplnit si 3 období (rozvahy a výsledovky) svými daty. Uvidíte reálné výsledky své firmy za 3 období, nejčastěji roky.

 

FinAnalysis 2.17 CZ

základní česká verze aplikace

 

Stáhněte si finanční analýzu

 

kupuje 90% zákazníků

FinAnalysis 2.17 EN

cz výkazy v anglickém jazyce

 

Stáhněte si finanční analýzu

 

lze dokoupit s českou verzí se slevou nebo koupit samostatně

FinAnalysis 2.17 DE

cz výkazy v německém jazyce

 

Stáhněte si finanční analýzu

 

lze dokoupit s českou verzí se slevou nebo koupit samostatně

FinAnalysis 2.17 SK

     ve slovenském jazyce

 

Stáhněte si finanční analýzu

 

pro slovenské účetní finanční výkazy platné od 1.1.2015

Aktualizace programů: 28.3.2018

 

Stáhněte si finanční analýzu

 

Zákazníci používající finanční analýzu

 

Demoverze vám zobrazí finanční analýzu dat za tři po sobě jdoucí fiskální období fiktivní firmy. První tři období můžete editovat. Můžete je naplnit vlastními údaji z účetních výkazů po smazání demodat.

Na PC vám instalace přidá 2 samostatné sešity - FinAnalysis 2.16 zpracovávající účetní výkazy platné pro účetní období začínající před 1.1.2016. A FinAnalysis 2.17 pro účetní výkazy platné pro účetní období začínající od 1.1.2016.

 

Upozornění

Demoverze obsahuje některé ochranné prvky, které znemožňují změny ve vzorcích a formátech tabulek či buněk. Má uzamčené listy Rozvahy a Výsledovky. Ostrá verze je odemčena a můžete ji plně upravovat. Jako uživatel si můžete měnit vzorce, rozšiřovat sloupce, upravovat vzhled grafů a provádět další úpravy, které Excel ve svých listech umožňuje.

Copyright © 2018 Atlantis PC s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | W3C XHTML 4.01 | W3C CSS 3.0